top of page
OZ_0190_edited.jpg

הכירו את צוות המאמנות

יובל_edited.jpg

יובל נדב

את שיטת הפילאטיס גיליתי בגיל 14 ומאז לא עזבתי לרגע. לפני כעשור הפכתי את התחביב למקצוע. הפילאטיס הוא האימון היחיד שבונה את גופי חזרה אחרי אימונים אינטנסיביים, עובד על שרירי הליבה בצורה מבריקה ומשחרר את עומסי השבוע מהגב שלי. לא משנה בני כמה אתם, מה מטרותיכם ואילו אימונים אתם עושים, אל תוותרו על האימון הזה.

יונית הלפרט

אני מתרגלת פילאטיס מעל 20 שנה. מה שאני אוהבת בשיטה זה את השילוב בין חיזוק הגוף, להגמשתו. 
בשיעורים שלי אני משלבת את הרפרטואר הקלאסי עם תרגילים יצירתיים ומאתגרים. בכל שיעור איתי תעבדו חזק על שריריי הליבה ואין לי ספק שגם אתם תרגישו איך היציבה משתפרת והגוף מתחזק.

לעולם הזה נכנסתי לאחר קריירה רבת שנים בעולם אחר לגמרי. אני כאן מתוך תשוקה ארוכת שנים לפילאטיס, ומתוך רצון לשפר את איכות החיים של המתאמנים שלי.
אליאור_edited.jpg

אליאור זיידן

מה שהכי מדהים אותי בפילאטיס מכשירים הוא שאפשר להרגיש דקויות ועומקים בזכות הרפורמר, המיטה עצמה וכל מה שיש בה ולה להציע. היא כלי שמאפשר לשרירים אורך ועומק. פילאטיס מכשירים מתאים לכולם, גם למתאמנים שמגיעים עם כאב מסוים. אני זוכה בכל יום להשתמש בכלים ובדיוקים שהפילאטיס מלמד אותי ולשלבם בכל שיעור ולעזור ולקדם אנשים שרק רוצים להרגיש טוב יותר עם הגוף שלהם.

אלינור ויינר

הפיאלטיס עבורי הוא 'תרפיה' לגוף. מאז שהכנסתי את שיטת האימון לחיי אני נושמת נכון יותר, חזקה יותר, ומרגישה טוב עם עצמי. לפני כמה שנים החלטתי לשנות כיוון ולהתמקצע בתחום. השיעורים שלי משלבים בין העקרונות הקלאסיים של השיטה לבין תרגילים מיוחדים ומגוונים, שמתמקדים בחיזוק ועבודת כוח.
OZ_0536.jpg

ללי רובינשטיין

מתרגלת פילאטיס מגיל 16, ומדריכה משנת 2003. כמטפלת ברפואה סינית, אני חיה ונושמת את איזון התנועה הנכונה בגוף, והפילאטיס בעיני הוא התגשמות התנועה הנכונה - שילוב בין נשימה, ייצוב, הארכה, זרימה וכוח. אני נהנית לאתגר את יכולות הגוף תוך כדי שמירה על עבודה נכונה ומדויקת ומנצלת את הניסיון שלי בשיקום כדי לתת מענה למתעמלים עם כאבים אורתופדיים שונים.

OZ_0525.jpg

נטע ארגז

 מדריכת פילאטיס מכשירים, נטורופתית, הרבליסטית קלינית, מורה לספורט בתיכון ורקדנית. אני מאמינה שעבודה קשה שנעשית בשלווה תביא אותנו לשלב הבא ותגרום לנו להרגיש בשיא. מאחוריי 10 שנות נסיון של אימונים פונקציונאליים ופילאטיס מכשירים בארץ ובחו"ל. חיה ונושמת את עולם הוולנס והפילאטיס וכאן כדי להדביק אתכם בהתמכרות.
OZ_0557.jpg

מעיין מנור

אני רקדנית ומלמדת מחול כ20 שנה. נחשפתי לפילאטיס לפני שנים רבות ובשנים האחרונות הפילאטיס הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי. התמכרות! 
המדיטציה שלי. בעיני, זוהי הדרך שמאפשרת לכולם לרקוד מבלי לשים לב שהם רוקדים. 
פילאטיס היא הדרך היחידה שמאפשרת לחזק את השרירים הכי עמוקים מבלי לדלג על אף שריר, בזרימה אינסופית. גוף בריא הוא גוף בתנועה!

OZ_0390.jpg

ונסה דויטש

מבחינתי תנועה זו דרך לתקשר עם הגוף ובפילאטיס אני ממש מדברת עם הגוף. הגוף ממש מבקש את האיזון ואני מרגישה את הסנכרון בין כל תנועה של איבר ואיבר,
לכן בשיעורים שלי אני שמה דגש על הדיוק באיכות של התנועה, 
על מעבר מדוייק ונעים בין מנחים 
כדי שכל איבר יגיע למקסימום טווח  וכל חלק בגוף ירגיש את עוצמתו. פילאטיס בשבילי זה שילוב של כח עוצמה ושקט בו זמנית  ואני נהנית לחלוק את האהבה הזאת עם המתאמנים שלי.
bottom of page